Relacja ze spotkania 27.04.2018

1. Jagiellońska 88 wej A p. 23A, 00-992 Warszawa   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.zwiazekpraski.pl     www.facebook.com/ZwiazekPraski

Zespół do opracowania Monografii Szkoły im. Króla Wł. IV

Lata 1971- 1980 r.

clip_image001.gif

RELACJA

Ze spotkania Zespołu w dniu 27.04.2018 r. w szkole

USTALENIA

Zadaniem ważnym jest przyciągnięcie do nas jak największej liczby koleżanek i kolegów bo pracy jest bardzo dużo. Zapraszamy absolwentów ze wszystkich roczników. Zgłoszenia proszę przysyłać do mnie.

Ja będę wpisywał na listę adresową naszego Zespołu ( aktualna lista w załączeniu) i rozsyłał zaktualizowaną.

Opracowując Monografię będziemy się wzorować na opracowaniu prof. Sowińskiego. Jednak nie da się zrobić tego tak samo. Dlatego nasze opracowanie będzie mieć cechy naszego autorstwa i będzie również w wersji elektronicznej..

Proponuję już zbierać następujące materiały z lat 1971 - 1980 ale i z innych lat jeżeli będą i przysyłać do mnie

1. Notki biograficzne absolwentów, nauczycieli i pracowników szkoły. Skany dokumentów z nimi związanych ( zdjęcia, odznaczenia, dyplomy itp.)
  2. Historie z życia klas ( zdjęcia i inne )
  3. Historie z życia szkoły i szkolnych organizacji. ( zdjęcia i inne)

Otrzymałem pierwszych 16 list absolwentów z lat 70 -tych. Proszę o zgłaszanie się chętnych do przepisywania ich w kartę Monografii

Ustalenie zadań

OLA

Poszuka dostępnego programu magazynowego i edytorskiego w którym będziemy tworzyć zapis Monografii.

ANTONI

1.Opracuje projekt założeń do programu dla Oli